IDC-softwarehouse > Reference

Reference

GLOBÁLNÍ DISTRIBUČNÍ SYSTÉM GALILEO

Logo_Galileo.jpgVe spolupráci se společností GALILEO C.E.E. service ČR, s.r.o., zastupující v České republice a dalších 9 zemích střední a východní Evropy globální cestovní rezervační a distribuční systém GALILEO, vznikl speciální produkt GOL IBE. Produkt se zaměřuje na on-line prodej letenek i dalších služeb cestovního ruchu a stal se vhodným a oblíbeným nástrojem cestovních agentur i jejich dealerů.

Příklady nasazení produktu:

Česká republika:

 02_web_superletuska_cz.jpg    letenkysnadno.jpg    nemoletenky.jpg

        www.superletuska.cz                       www.letenkysnadno.cz                www.nemoletenky.cz             

Srbsko:                                                   Slovenská republika:                                 Albánie:

 flyflytravel.jpg    liptour.jpg    uniontravel1.jpg 

       www.flyflytravel.com                           www.liptour.sk                               www.uniontravel.al                 

Ukrajina:

 airlife.jpg     vimed0.gif    fantazia-svit.jpg

      http://booking.airlife.com.ua                  www.aviakvitok.com                http://airticket.svit.aero


IT SPRÁVA 4 POLIKLINIK MEDIFIN

medifin.jpgPro síť soukromých zdravotních zařízení Medifin, a.s. zajišťujeme ve 4 poliklinikách v Praze (Šustova, Opatovská, Malešice a Kartouzská) komplexní správu IT a sítí. Spolupráce zahrnuje dodávky a údržbu IT infrastruktury (servery, switche, routery, zálohovací zařízení) i běžného kancelářského hardwaru (PC, monitory, tiskárny). Staráme se rovněž o bezpečnost dat a běžnou podporu uživatelů včetně správy lékařského programu MEDICUS a přípravy dávek pro zdravotní pojišťovny.


INFORMAČNÍ SYSTÉM PRO ZDRAVOTNÍ KLINIKU

pHP.jpgProjekt pro soukromé zdravotní zařízení Program H plus, s.r.o. zajišťující komplexní lékařskou péči pro firmy i jednotlivce zahrnuje integraci Ekonomického informačního systému (EIS) a jeho nástavby PACIENT (pro evidenci parametrů programového členství pacientů) s doktorským informačním systémem pro ambulantní lékaře a polikliniky MEDICUS Komfort. Podrobněji viz případová studie. Zákazníkovi také poskytujeme kompletní outsourcing a správu IT infrastruktury.


SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR PRO ACCOM HOLDING

Accom_bobik.pngVe společnosti ACCOM holding s.r.o., která zastřešuje skupinu českých firem podnikajících v oblasti výroby, importu, exportu a distribuce mléčných výrobků (např. www.bobik.cz, Kapucín), působíme jako systémový integrátor pro datové, telekomunikační, hlasové a aplikační služby.

Správa zahrnuje rovněž kompletní údržbu serverů, stanic a příslušenství v cca 10 lokalitách v České republice i na Slovensku se servisní podporou helpdesku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 


PRAGUE INTERNATIONAL MARATHON

logo_pim.jpgJiž několik let jsme oficiálním partnerem a dodavatelem IT technologií společnosti Prague International Marathon, s.r.o., která se stala jedním z nejvýznamějších světových pořadatelů maratonských i půlmaratonských běhů konaných každoročně v Praze i dalších městech. Jsme také provozovatelem portálu www.runczech.com


ON-LINE PRODEJ AUTOBUSOVÝCH MÍSTENEK

MEGABUS.jpgAutobusový místenkový rezervační portál www.megabus.cz využívající námi vyvinutý softwarový produkt DORES - dopravní rezervační systém byl provozovaný společností ASIANA Transport, s.r.o. v letech 2007-2010. Kromě backofficu zahrnuje DORES i odbavovací terminál pro řidiče a elektronickou peněženku pro pasažéry (speciální čipové RFID karty). Aktuálně DORES používá ČSAD Autobusy České Budějovice, a.s.


HOTELOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM

VLRZ2.jpgVe spolupráci s firmou Kinetik s.r.o. se staráme o provoz a technickou podporu našeho softwarového produktu pro správu ubytovacích kapacit  HORESYS - hotelový rezervační systém v objektech Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení v České republice, viz www.volareza.cz.

 


DIGITÁLNÍ PROFESIONÁLNÍ FOTOBANKA

OPENPICT.gifNámi vyvinutý webový portál www.openpict.com slouží k nákupu klasických fotografií i stahování digitálních snímků od vybraného registrovaného fotografa, kterého si na tomto portálu můžete vybrat a objednat pro profesionální nafocení Vašich akcí.


MEDIASERVIS, s.r.o.

mediaservis.jpg V letech 2010, 2011 jsme pro společnost Mediaservis, s.r.o.prováděli procesní a technické analýzy stávajících IT systémů v segmentu adresné a neadresné distribuce a technicky/organizačně zajišťovali migrace provozních serverů.
Výsledkem spolupráce byl návrh nového online informačního systému pokrývajícího obchodní, logistické i ekonomické požadavky zákazníka na zpracování obchodního případu.


MS V LEDNÍM HOKEJI V PRAZE A OSTRAVĚ 2004

MSHOKEJ2004.gifV roce 2004 jsme se stali tvůrcem a provozovatelem oficiálního informačního serveru www.mshokej2004.cz organizačního výboru Českého svazu ledního hokeje pro konání mistrovství světa v Praze a Ostravě. Portál zahrnoval vedle redakčního systému pro plnění a editaci článků, výsledků, obrázků, reklamních banerů, dokumentů, novinek, anket a diskusních příspěvků také fotogalerii, kalendář akcí a podrobné statistiky návštěvnosti a byl vybudovaný na našem tehdejším softwarovém produktu pro správu obsahu internetových stránek ePublik (www.epublik.cz).


SEVEROČESKÁ A VÝCHODOČESKÁ PLYNÁRENSKÁ, a.s.

logo_RWE_web_4.jpgProjekt realizovaný a spravovaný v letech 2002-2007 zahrnoval převod statického Intranetu na dynamický databázový portál včetně implementace digitálního archivu pro ukládání a diferencovaný přístup uživatelů k vnitropodnikovým dokumentům a směrnicím, dále aplikaci HELP-DESK a rozúčtování hovorů z mobilních telefonů. Projekt skončil až začleněním obou distribučních společností pod nového vlastníka RWE.


CHEMOPETROL LITVÍNOV, a.s.

logo_chemopetrol.gifV rámci projektu realizovaného v letech 2000-2001 ve spolupráci s firmou MacSource, s.r.o. jsme pro tehdejší Chemopetrol Litvínov, a.s. později začleněný do skupiny Unipetrol vyvinuli v MS ACCESS 2000 Program pro řízení chodu dokumentačního centra (PDC), který evidoval, kontroloval a vyhodnocoval veškerý vnitropodnikový oběh dokumentů jako jsou faktury, výkresy, dopisy, faxy, apod. týkající se dokumentace výstavby jednoho ze závodů.


ATELIÉRY BONTON ZLÍN, a.s.

bonton.jpgV roce 2002 jsme pro Ateliéry Bonton Zlín, největšího českého distributora audio-vizuální tvorby, vyvinuli informační systém, který umožňuje kompletní uchovávání, správu a vyhledávání záznamů o filmech v elektronickém digitálním archivu a dále pak výpůjčky jednotlivých fyzických kopií ze skladu do kin a také evidenci příslušných distribučních filmových práv.

 


GEOSAN GROUP, a.s.

logo_geosan.jpg

V roce 2001 proběhla kompletní dodávka lokální počítačové sítě včetně vybudování strukturované kabeláže pro ředitelství stavební firmy GEOSAN GROUP, a.s. Až do roku 2005 jsme v této firmě působili jako hlavní IT administrátor a podíleli se mimo jiné jako konzultanti i na dodávkách hlavních účetních a ekonomických IS.


TSG - TELECOMM SOLUTIONS GROUP

TSG.jpgBěhem spolupráce v letech 2002-2006 s mezinárodní poradenskou a manažerskou firmou v oblasti telekomunikačních technologií jsme se podíleli na vývoji systému pro kompletní sledování výstavby mobilní UMTS sítě operátora 3. generace QUAM.DE v Německu nebo na zprovoznění a správě Wi-Fi sítě pro vysokoškolské „Campusy“ ve Velké Británii, včetně billingového centra. V ČR vznikla v rámci této spolupráce tehdy pilotní telekomunikační síť s názvem mynet.cz

Předprodejní podpora

Zajímají Vás naše produkty nebo služby? Prosím, pošlete svůj dotaz.

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad
* - povinné údaje